196-015-213L031
Üretici
Üretici Parça No.
196-015-213L031
EBEE Parça No.
9688928-196-015-213L031-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Seri196, M Series
AmbalajTray
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerShielded
Temel Ürün Numarası196-015
MfrNorComp Inc.
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub, High Density
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi1 (DE, E) High Density
Flange ÖzelliğiMating Side, Female Screwlock (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Nickel Plated
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemePolybutylene Terephthalate (PBT)
Açıklama
15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector