17EBH044SAM110
Üretici
Üretici Parça No.
17EBH044SAM110
EBEE Parça No.
9689565-17EBH044SAM110-EB
Açıklama
CONN D-SUB HD RCPT 44P R/A SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) 17EBH044SAM110
Seri17EBH
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı44
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBoard Lock
Temel Ürün Numarası17EBH044
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi125V
Bağlayıcı StilD-Sub, High Density
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B) High Density
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Nickel Plated
Arka set aralığı0.350" (8.89mm)
İletişim formuStamped
Dielektrik malzemePolyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Açıklama
44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector