172-E50-101-021
Üretici
Üretici Parça No.
172-E50-101-021
EBEE Parça No.
9683392-172-E50-101-021-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıNorComp Inc. 172-E50-101-021
Seri172-E
Ambalaj-
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-50°C ~ 100°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün Numarası172-E50
MfrNorComp Inc.
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder Cup
RenkWhite
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi5 (DD, D)
Flange ÖzelliğiCable Side (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Yellow Chromate Plated
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemePolybutylene Terephthalate (PBT)
Açıklama
50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector