16UL1007SLDBLU
Üretici
Üretici Parça No.
16UL1007SLDBLU
EBEE Parça No.
10508043-16UL1007SLDBLU-EB
Açıklama
HOOK-UP SOLID 16AWG BLU 100'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Veri SayfasıRemington Industries 16UL1007SLDBLU
Seri-
AmbalajSpool
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı105°C
ÖzelliklerAbrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Temel Ürün Numarası16UL1007
MfrRemington Industries
Tel Ölçer16 AWG
Uzunluk100.0' (30.5m)
Voltaj300V
Ceket (Salm) MalzemesiPoly-Vinyl Chloride (PVC)
Ceket (Sinsasyon) Kalınlığı0.016" (0.41mm)
İletör MalzemesiCopper, Tinned
ReytinglerUL Style 1007
Kablo TipiHook-Up
Ceket RengiBlue
Şef StrandSolid
Ceket (Sinyas) Çapı0.094" (2.38mm)
Açıklama
16 AWG Hook-Up Wire Solid Blue 300V 100.0' (30.5m)