16STRGRESXL25
Üretici
Üretici Parça No.
16STRGRESXL25
EBEE Parça No.
10507510-16STRGRESXL25-EB
Açıklama
HOOK-UP STRND 16AWG GREEN 25'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Veri SayfasıRemington Industries 16STRGRESXL25
SeriSXL
AmbalajBox
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı125°C
ÖzelliklerAbrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
MfrRemington Industries
Tel Ölçer16 AWG
Uzunluk25.00' (7.62m)
Voltaj60V
Ceket (Salm) MalzemesiPolyethylene (XLPE)
İletör MalzemesiCopper, Bare
Kablo TipiHook-Up, Automotive
Ceket RengiGreen
Şef Strand19/29
Ceket (Sinyas) Çapı0.118" (3.00mm)
Açıklama
16 AWG Hook-Up, Automotive Wire 19/29 Green 60V 25.00' (7.62m)