10140702-0101L01LF
Üretici
Üretici Parça No.
10140702-0101L01LF
EBEE Parça No.
9796532-10140702-0101L01LF-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
DDR4 288P SMT ASSY
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Memory Connectors ,Inline Module Sockets
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı288
Montaj TipiSurface Mount
Montaj ÖzelliğiNormal, Standard - Top
ÖzelliklerBoard Lock, Latches
Temel Ürün Numarası10140702
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı15.0µin (0.38µm)
RenkBlack
Bağlayıcı StilDIMM
Yükseklik-
Kart Kalınlığı0.055" (1.40mm)
Hafıza TürüDDR4 SDRAM
StandartlarMO-309
Eklek Açı-
Açıklama
288 Position DIMM DDR4 SDRAM Socket Surface Mount