10127820-042SLPLF
Üretici
Üretici Parça No.
10127820-042SLPLF
EBEE Parça No.
7686853-10127820-042SLPLF-EB
Açıklama
CONN PWR4.2 VT HEADER
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) 10127820-042SLPLF
SeriMinitek® Pwr 4.2
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı4
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiLocking Ramp
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBoard Lock, Glow Wire Compliant
İletişim şekliSquare
Temel Ürün Numarası10127820
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiBrass
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)Varies by Wire Gauge
SonlandırmaSolder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi600VAC/DC
Pitch - Mating0.165" (4.20mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.165" (4.20mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating-
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.138" (3.50mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.504" (12.80mm)
İletişim Finish Kalınlığı - MatingFlash
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiLiquid Crystal Polymer (LCP)
İzülasyon rengiNatural
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole 4 position 0.165" (4.20mm)