10124632-0031401LF
Üretici
Üretici Parça No.
10124632-0031401LF
EBEE Parça No.
9795199-10124632-0031401LF-EB
Açıklama
CONN SKT DIMM 288POS PCB
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Memory Connectors ,Inline Module Sockets
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) 10124632-0031401LF
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı288
Montaj TipiThrough Hole
Montaj ÖzelliğiNormal, Standard - Top
ÖzelliklerBoard Lock, Latches
Temel Ürün Numarası10124632
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı15.0µin (0.38µm)
RenkBlack
Bağlayıcı StilDIMM
Yükseklik0.570" (14.50mm)
Kart Kalınlığı0.055" (1.40mm)
Hafıza TürüDDR4 SDRAM
StandartlarMO-309
Eklek Açı-
Açıklama
288 Position DIMM DDR4 SDRAM Socket Through Hole