zoomdo electronics CD77-331M
Manufacturer
Mfr. Part #
CD77-331M
EBEE Part #
E849236838
Package
SMD,7.8x7mm
Description
550mA 330uH ±20% 1.26Ω Unshielded Inductor SMD,7.8x7mm Fixed Inductors RoHS
This materials supports customized cables!
Learn more >>
480 In Stock for Fast Shipping
480 available for immediate shipping
Can Ship in 1-2 Business Days
Sales Unit: PieceFull Bag: 200
Qty.Unit PriceExt. Price
Best price for more quantity?
TypeDescription
Select All
CategoryPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Datasheetzoomdo electronics CD77-331M
TypeUnshielded Inductor
Tolerance±20%
Current Rating550mA
Inductance330uH
DC Resistance(DCR)1.26Ω