zoomdo electronics CD54-680M
Manufacturer
Mfr. Part #
CD54-680M
EBEE Part #
E849230816
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
610mA 68uH ±20% 460mΩ Unshielded Inductor SMD,5.8x5.2mm Fixed Inductors RoHS
This materials supports customized cables!
Learn more >>
200 In Stock for Fast Shipping
200 available for immediate shipping
Can Ship in 1-2 Business Days
Sales Unit: PieceFull Bag: 200
Qty.Unit PriceExt. Price
Best price for more quantity?
TypeDescription
Select All
CategoryPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Datasheetzoomdo electronics CD54-680M
TypeUnshielded Inductor
Tolerance±20%
Current Rating610mA
Inductance68uH
DC Resistance(DCR)460mΩ