zoomdo electronics CD54-470M
Manufacturer
Mfr. Part #
CD54-470M
EBEE Part #
E849230815
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
720mA 47uH ±20% 370mΩ Unshielded Inductor SMD,5.8x5.2mm Fixed Inductors RoHS
This materials supports customized cables!
Learn more >>
760 In Stock for Fast Shipping
760 available for immediate shipping
Can Ship in 1-2 Business Days
Sales Unit: PieceFull Bag: 200
Qty.Unit PriceExt. Price
Best price for more quantity?
TypeDescription
Select All
CategoryPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Datasheetzoomdo electronics CD54-470M
TypeUnshielded Inductor
Tolerance±20%
Current Rating720mA
Inductance47uH
DC Resistance(DCR)370mΩ