zoomdo electronics CD43-470M
Manufacturer
Mfr. Part #
CD43-470M
EBEE Part #
E849230799
Package
SMD,4.5x4mm
Description
540mA 47uH ±20% 840mΩ Unshielded Inductor SMD,4.5x4mm Fixed Inductors RoHS
This materials supports customized cables!
Learn more >>
560 In Stock for Fast Shipping
560 available for immediate shipping
Can Ship in 1-2 Business Days
Sales Unit: PieceFull Bag: 200
Qty.Unit PriceExt. Price
Best price for more quantity?
TypeDescription
Select All
CategoryPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Datasheetzoomdo electronics CD43-470M
TypeUnshielded Inductor
Tolerance±20%
Current Rating540mA
Inductance47uH
DC Resistance(DCR)840mΩ