zoomdo electronics CD43-270M
Manufacturer
Mfr. Part #
CD43-270M
EBEE Part #
E849230797
Package
SMD,4.5x4mm
Description
710mA 27uH ±20% 520mΩ Unshielded Inductor SMD,4.5x4mm Fixed Inductors RoHS
This materials supports customized cables!
Learn more >>
1960 In Stock for Fast Shipping
1960 available for immediate shipping
Can Ship in 1-2 Business Days
Sales Unit: PieceFull Bag: 200
Qty.Unit PriceExt. Price
Best price for more quantity?
TypeDescription
Select All
CategoryPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Datasheetzoomdo electronics CD43-270M
TypeUnshielded Inductor
Tolerance±20%
Current Rating710mA
Inductance27uH
DC Resistance(DCR)520mΩ