Vishay Intertech RER45F4530PCSL
Manufacturer
Mfr. Part #
RER45F4530PCSL
EBEE Part #
E81571662
Package
Plugin
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
453Ω Wirewound Resistors 10W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatasheetVISHAY RER45F4530PCSL
RoHS
TypeWirewound Resistors
Temperature Coefficient±20ppm/℃
Tolerance±1%
Resistance453Ω
Power(Watts)10W