Vishay Intertech MKP383156063JCA2B0
Manufacturer
Mfr. Part #
MKP383156063JCA2B0
EBEE Part #
E83792764
Package
Plugin,P=7.5mm
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
560pF -55℃~+105℃ ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Select All
CategoryPassives ,Capacitors ,Film Capacitors
DatasheetVISHAY MKP383156063JCA2B0
RoHS
Operating Temperature-55℃~+105℃
Voltage Rated630V;220V
Capacitance560pF
Tolerance±5%