TSA89-E1E1-S24
Manufacturer
Mfr. Part #
TSA89-E1E1-S24
EBEE Part #
8250343-TSA89-E1E1-S24-EB
Customer #
EDA Models
Description
COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM 24"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
SeriesTSA
PackagingBulk
Part StatusActive
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
FeaturesShielded
1st Connector3.5mm Plug
2nd Connector3.5mm Plug
Length24.00" (609.60mm)
ColorBlack
Style3.5mm to 3.5mm
Cable Type4.95mm OD Coaxial Cable
1st Contact GenderMale
1st Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
2nd Contact GenderMale
2nd Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Cable Impedance50 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Frequency - Max32 GHz
Description
Cable Assembly Coaxial 3.5mm to 3.5mm 4.95mm OD Coaxial Cable 24.00" (609.60mm)