TECH PUBLIC TPZ3V9CS3
Manufacturer
Mfr. Part #
TPZ3V9CS3
EBEE Part #
E846472804
Learn more >>
2450 In Stock for Fast Shipping
2450 available for immediate shipping
Category
DatasheetTECH PUBLIC TPZ3V9CS3
Diode Configuration1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)3.9V
Zener Voltage(Range)3.7V~4.1V