TECH PUBLIC TPZ3V3CS3
Manufacturer
Mfr. Part #
TPZ3V3CS3
EBEE Part #
E846472805
Learn more >>
2400 In Stock for Fast Shipping
2400 available for immediate shipping
Category
DatasheetTECH PUBLIC TPZ3V3CS3
Diode Configuration1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)3.3V
Zener Voltage(Range)3.1V~3.5V