TECH PUBLIC TPZ39VCS3
Manufacturer
Mfr. Part #
TPZ39VCS3
EBEE Part #
E846472825
Package
SOT-23
Learn more >>
2500 In Stock for Fast Shipping
2500 available for immediate shipping
Can Ship in 1-2 Business Days
Sales Unit: Full Bag: 200
Qty.Unit PriceExt. Price
Best price for more quantity?
Recommended For You
TypeDescription
Select All
Category
DatasheetTECH PUBLIC TPZ39VCS3
Diode Configuration1 Independent
Pd - Power Dissipation350mW
Zener Voltage(Nom)39V
Zener Voltage(Range)37V~41V