Suntsu Electronics, Inc. SXT32420BA07-16.384M
Manufacturer
Mfr. Part #
SXT32420BA07-16.384M
EBEE Part #
E85942239
Package
SMD3225-4P
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
16.384MHz 20pF ±30ppm ±50ppm SMD3225-4P Crystals ROHS
Select All
CategoryPassives ,Crystals, Oscillators, Resonators ,Crystals
DatasheetSuntsu Electronics, Inc. SXT32420BA07-16.384M
RoHS
Operating Temperature0℃~+70℃
Frequency16.384MHz
Equivalent Series Resistance (ESR)70Ω
Normal temperature Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance20pF
Frequency Stability±50ppm