SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT9K10
Manufacturer
Mfr. Part #
RAVF164DFT9K10
EBEE Part #
E86960692
Package
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
4 ±1% 9.1kΩ 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT9K10
RoHS
Temperature Coefficient±200ppm/℃
Tolerance±1%
Number of Pins8
Resistance9.1kΩ
Power(Watts)100mW