SEI(Stackpole Elec) RAVF104DFT33R0
Manufacturer
Mfr. Part #
RAVF104DFT33R0
EBEE Part #
E87334755
Description
4 ±1% 33Ω 62.5mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF104DFT33R0
RoHS
Temperature Coefficient±200ppm/℃
Tolerance±1%
Number of Pins8
Resistance33Ω
Power(Watts)62.5mW