SEI(Stackpole Elec) LTF0402ST4N7
Manufacturer
Mfr. Part #
LTF0402ST4N7
EBEE Part #
E86585946
Description
320mA 4.7nH 650mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Select All
CategoryPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402ST4N7
RoHS
Rated Current320mA
Q @ Freq13@500MHz
DC Resistance (DCR)650mΩ
Inductance4.7nH
Frequency - Self Resonant6GHz