SEI(Stackpole Elec) LTF0402CT9N1
Manufacturer
Mfr. Part #
LTF0402CT9N1
EBEE Part #
E86080270
Description
220mA 9.1nH 1.25Ω 0402 Inductors (SMD) ROHS
Select All
CategoryPassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402CT9N1
RoHS
Rated Current220mA
Q @ Freq13@500MHz
DC Resistance (DCR)1.25Ω
Inductance9.1nH
Frequency - Self Resonant5.5GHz