SEI(Stackpole Elec) LTF0402CT3N1
Manufacturer
Mfr. Part #
LTF0402CT3N1
EBEE Part #
E85665516
Description
380mA 3.1nH 450mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Qty.Unit PriceExt. Price
Recommended For You
TypeDescription
Select All
Category
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402CT3N1
RoHS
Rated Current380mA
Q @ Freq13@500MHz
DC Resistance (DCR)450mΩ
Inductance3.1nH
Frequency - Self Resonant6GHz