SEI(Stackpole Elec) CSRF2512JT30L0
Manufacturer
Mfr. Part #
CSRF2512JT30L0
EBEE Part #
E82568267
Package
2512
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
2W 30mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Qty.Unit PriceExt. Price
Recommended For You
TypeDescription
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF2512JT30L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Temperature Coefficient±50ppm/℃
Tolerance±5%
Resistance30mΩ
Power(Watts)2W