SEI(Stackpole Elec) CSNL2010JT30L0
Manufacturer
Mfr. Part #
CSNL2010JT30L0
EBEE Part #
E82563972
Package
2010
Description
1.5W 30mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSNL2010JT30L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Temperature Coefficient±50ppm/℃
Tolerance±5%
Resistance30mΩ
Power(Watts)1.5W