SEI(Stackpole Elec) CSNL2010JT12L0
Manufacturer
Mfr. Part #
CSNL2010JT12L0
EBEE Part #
E82563978
Package
2010
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
1.5W 12mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Qty.Unit PriceExt. Price
Recommended For You
TypeDescription
Select All
CategoryPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
DatasheetSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSNL2010JT12L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Temperature Coefficient±50ppm/℃
Tolerance±5%
Resistance12mΩ
Power(Watts)1.5W