SA75DFDF25W-10
Manufacturer
Mfr. Part #
SA75DFDF25W-10
EBEE Part #
12273293-SA75DFDF25W-10-EB
Description
FXD ATTN JACK-JACK 7/16 DIN 1.45
Select All
CategoryRF and Wireless ,Attenuators
DatasheetFairview Microwave SA75DFDF25W-10
Series-
PackagingBag
Part StatusActive
Impedance50 Ohms
Package / CaseHEX In-Line Module
Attenuation Value10dB
Frequency Range0 Hz ~ 7.5 GHz
Power (Watts)25W
Description
RF Attenuators 10dB 0 Hz ~ 7.5 GHz 50 Ohms 25W HEX In-Line Module