PE3C4135-12
Manufacturer
Mfr. Part #
PE3C4135-12
EBEE Part #
8299727-PE3C4135-12-EB
Description
COAX CBL 4.3/10 TO 7/16 DIN 12"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE3C4135-12
Features-
1st Connector4.3/10 Plug
2nd Connector7/16 Plug
Length12.00" (304.80mm)
ColorBlue
Style4.3/10 to 7/16 DIN
Cable TypeSPP-250LLPL
1st Contact GenderMale
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance50 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Frequency - Max6 GHz