PE3845-24
Manufacturer
Mfr. Part #
PE3845-24
EBEE Part #
8099742-PE3845-24-EB
Description
COAX CBL UHF TO UHF 24"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE3845-24
Part StatusActive
Operating Temperature-
Ingress Protection-
Features-
1st ConnectorUHF Plug
2nd ConnectorUHF Plug
Length24.00" (609.60mm)
Color-
StyleUHF to UHF
Cable TypeRG-223
1st Contact GenderMale
1st Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature-
2nd Contact GenderMale
2nd Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance50 Ohms
Description
Cable Assembly Coaxial UHF to UHF RG-223 24.00" (609.60mm)