PE35357-36
Manufacturer
Mfr. Part #
PE35357-36
EBEE Part #
8371196-PE35357-36-EB
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE35357-36
Features-
1st ConnectorSMA Plug
2nd ConnectorSMA Plug
Length36.00" (914.40mm)
Color-
StyleSMA to SMA
Cable TypeRG-174A
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance50 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174A 36.00" (914.40mm)