PE35348-24
Manufacturer
Mfr. Part #
PE35348-24
EBEE Part #
8304952-PE35348-24-EB
Description
COAX CBL TNC TO TNC 24"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE35348-24
Features-
1st ConnectorTNC Plug
2nd ConnectorTNC Plug
Length24.00" (609.60mm)
ColorBlack
StyleTNC to TNC
Cable TypeRG-6
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance75 Ohms
Connector Impedance75 Ohms
Overall Impedance75 Ohms
Frequency - Max1 GHz
Description
Cable Assembly Coaxial TNC to TNC RG-6 24.00" (609.60mm)