PE34809-24
Manufacturer
Mfr. Part #
PE34809-24
EBEE Part #
8222283-PE34809-24-EB
Description
COAX CBL 7/16 DIN TO HN 24"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE34809-24
Features-
1st Connector7/16 Plug
2nd ConnectorHN Plug
Length24.00" (609.60mm)
ColorBlack
Style7/16 DIN to HN
Cable TypeRG-213
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance50 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Description
Cable Assembly Coaxial 7/16 DIN to HN RG-213 24.00" (609.60mm)