PE34282LF-12
Manufacturer
Mfr. Part #
PE34282LF-12
EBEE Part #
8300046-PE34282LF-12-EB
Description
COAX CBL TNC TO TNC 12"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE34282LF-12
Features-
1st ConnectorTNC Plug
2nd ConnectorTNC Plug
Length12.00" (304.80mm)
ColorSilver
StyleTNC to TNC
1st Connector Mounting Feature-
2nd Contact GenderMale
2nd Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance50 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Description
Cable Assembly Coaxial TNC to TNC 12.00" (304.80mm)