PE34237-12
Manufacturer
Mfr. Part #
PE34237-12
EBEE Part #
7966965-PE34237-12-EB
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE34237-12
Features-
1st ConnectorSMA Plug
2nd ConnectorSMA Jack
Length12.00" (304.80mm)
ColorGray
StyleSMA to SMA
1st Connector Mounting Feature-
2nd Contact GenderFemale
2nd Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance50 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 12.00" (304.80mm)