PE34209-12
Manufacturer
Mfr. Part #
PE34209-12
EBEE Part #
8300040-PE34209-12-EB
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE34209-12
Series-
PackagingRetail Package
Part StatusActive
Operating Temperature-
Ingress Protection-
Features-
1st ConnectorSMA Plug, Right Angle
2nd ConnectorSMA Plug
Length12.00" (304.80mm)
ColorSilver
StyleSMA to SMA
Cable Type-
1st Contact GenderMale
1st Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature-
2nd Contact GenderMale
2nd Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance50 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 12.00" (304.80mm)