PE3333-36
Manufacturer
Mfr. Part #
PE3333-36
EBEE Part #
7989945-PE3333-36-EB
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE3333-36
Features-
1st ConnectorSMA Plug
2nd ConnectorSMA Jack
Length36.00" (914.40mm)
ColorBlack
StyleSMA to SMA
Cable TypeRG-59
1st Connector Mounting Feature-
2nd Contact GenderFemale
2nd Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance75 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-59 36.00" (914.40mm)