PE3259-36
Manufacturer
Mfr. Part #
PE3259-36
EBEE Part #
8300038-PE3259-36-EB
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Select All
CategoryCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
DatasheetPasternack PE3259-36
Features-
1st ConnectorSMA Plug, Right Angle
2nd ConnectorSMA Plug, Right Angle
Length36.00" (914.40mm)
ColorGray
StyleSMA to SMA
Cable Type-
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance50 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 36.00" (914.40mm)