| Mfr. Part # | MXHP32HP3000 |
| EBEE Part # | 8336962-MXHP32HP3000-EB |
| Customer # | |
| Datasheet | |
| EDA Models | |
| Description | CBL ASSY TEST PROBE 11.811" |
Please send RFQ , we will respond immediately.
| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Cables, Wires ,Coaxial Cables (RF) | |
| Datasheet | muRata MXHP32HP3000 | |
| Series | - | |
| Packaging | Bulk | |
| Part Status | Obsolete | |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | |
| Ingress Protection | - | |
| Features | - | |
| Base Product Number | MXHP32HP | |
| 1st Connector | - | |
| 2nd Connector | - | |
| Length | 11.811" (300.00mm) | |
| Color | - | |
| Style | - | |
| Cable Type | - | |
| 1st Contact Gender | - | |
| 1st Connector Mounting Type | - | |
| 1st Connector Mounting Feature | - | |
| 2nd Contact Gender | - | |
| 2nd Connector Mounting Type | - | |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | |
| Overall Impedance | 50 Ohms | |
| Frequency - Max | 6 GHz |