| Mfr. Part # | ANQB-50HRA |
| EBEE Part # | E85585846 |
| Package | - |
| Customer # | |
| Datasheet | |
| EDA Models | |
| ECCN | EAR99 |
| Description | Glue Stick Antenna Antennas ROHS |
| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | ||
| Datasheet | MultiTech ANQB-50HRA | |
| RoHS | ||
| Operating Temperature | - | |
| Impedance | 50Ω | |
| Antenna Type | Glue Stick Antenna | |
| VSWR | - | |
| Peak Gain | - | |
| Polarization Type | - | |
| Power capacity | - | |
| Central Frequency | 850MHz;1.9GHz |