MS321-10F
Manufacturer
Mfr. Part #
MS321-10F
EBEE Part #
12329495-MS321-10F-EB
Description
RF SHIELD 0.654"X1.264" SOLDER
Select All
CategoryRF and Wireless ,RF Shields
DatasheetMasach Tech Ltd. MS321-10F
SeriesDrawn-Seamless EMI/RFI Shields
PackagingTray
Part StatusActive
TypeFrame
Mounting TypeSolder
Base Product NumberMS321
Length - Overall1.264" (32.10mm)
Width - Overall0.654" (16.60mm)
Height - Overall0.098" (2.50mm)
Ventilation-
Description
RF Shield Frame 0.654" (16.60mm) X 1.264" (32.10mm) Solder