Microchip Tech MSASC25H45K
Manufacturer
Mfr. Part #
MSASC25H45K
EBEE Part #
E83758741
Package
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
45V 25A 610mV@20A Schottky Diodes ROHS
Qty.Unit PriceExt. Price
Recommended For You
TypeDescription
Select All
Category
DatasheetMICROCHIP MSASC25H45K
RoHS
Reverse Voltage (Vr)45V
Forward Voltage (Vf@If)610mV@20A
Rectified Current25A