GOODWORK BZX84C7V5
Manufacturer
Mfr. Part #
BZX84C7V5
EBEE Part #
E851912406
Package
SOT-23
Learn more >>
2950 In Stock for Fast Shipping
2950 available for immediate shipping
Can Ship in 1-2 Business Days
Sales Unit: Full Bag: 200
Qty.Unit PriceExt. Price
Best price for more quantity?
Recommended For You
TypeDescription
Select All
Category
DatasheetGOODWORK BZX84C7V5
Diode Configuration1 Independent
Pd - Power Dissipation300mW
Zener Voltage(Nom)7.5V
Zener Voltage(Range)7V~7.9V