GOODWORK BZX84C10
Manufacturer
Mfr. Part #
BZX84C10
EBEE Part #
E848580944
Package
SOT-23
Learn more >>
2300 In Stock for Fast Shipping
2300 available for immediate shipping
Can Ship in 1-2 Business Days
Sales Unit: Full Bag: 200
Qty.Unit PriceExt. Price
Best price for more quantity?
Recommended For You
TypeDescription
Select All
Category
DatasheetGOODWORK BZX84C10
Diode ConfigurationIndependent
Pd - Power Dissipation300mW
Zener Voltage(Nom)10V
Zener Voltage(Range)9.4V~10.6V