FMC00129-36
Manufacturer
Mfr. Part #
FMC00129-36
EBEE Part #
8308323-FMC00129-36-EB
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Part StatusActive
Operating Temperature-40°C ~ 80°C
Ingress Protection-
Features-
1st ConnectorSMA Plug
2nd ConnectorSMA Plug, Right Angle
Length36.00" (914.40mm)
ColorBlack
StyleSMA to SMA
Cable TypeRG-223
1st Connector Mounting Feature-
2nd Contact GenderMale
2nd Connector Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature-
Cable Impedance50 Ohms
Connector Impedance50 Ohms
Overall Impedance50 Ohms
Frequency - Max4 GHz
Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-223 36.00" (914.40mm)