DC25HDPF2PF
Manufacturer
Mfr. Part #
DC25HDPF2PF
EBEE Part #
12293750-DC25HDPF2PF-EB
Description
RF ANT 2.5GHZ GRID CAB BRKT 30"
Select All
CategoryRF and Wireless ,RF Antennas
DatasheetTE Connectivity DC25HDPF2PF
Series-
PackagingBulk
Part StatusObsolete
Mounting TypeBracket Mount
Ingress Protection-
FeaturesCable - 762mm
Base Product NumberDC25HDPF2
ApplicationsWiMax™
TerminationN Type Female
Height (Max)24.000" (609.60mm)
Return Loss-14dB
Frequency Range2.5GHz ~ 2.7GHz
Gain24dBi
RF Family/StandardWiFi
Frequency GroupUHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band)2.5GHz