CTS Electronic Components 445A25K20M00000
Manufacturer
Mfr. Part #
445A25K20M00000
EBEE Part #
E87185229
Package
SMD5032
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
20MHz 8pF ±20ppm ±50ppm SMD5032 Crystals ROHS
Select All
CategoryPassives ,Crystals, Oscillators, Resonators ,Crystals
DatasheetCTS 445A25K20M00000
RoHS
Operating Temperature-10℃~+60℃
Frequency20MHz
Equivalent Series Resistance (ESR)40Ω
Normal temperature Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance8pF
Frequency Stability±50ppm