Cincon Electronics Co. LTD CFM21M150-E
Manufacturer
Mfr. Part #
CFM21M150-E
EBEE Part #
E86149229
Package
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
15V 90VAC~264VAC 1.4A 21W 85% AC-DC Power Modules ROHS
Qty.Unit PriceExt. Price
Recommended For You
TypeDescription
Select All
Category
DatasheetCincon Electronics Co. LTD CFM21M150-E
RoHS
Output Power21W
Output Voltage15V
Output Current (Max)1.4A
Conversion Efficiency85%
Output Channel1
Input Voltage(AC)90VAC~264VAC