Celduc SLD03205
Manufacturer
Mfr. Part #
SLD03205
EBEE Part #
E86228835
Package
SIP-4
Customer #
Datasheet
EDA Models
ECCN
EAR99
Description
32V 24V 1 Form A (SPST-NO) 4A SIP-4 Solid State Relays (Triac Output) ROHS
Select All
CategoryRelays ,Solid State Relays (SSR)
DatasheetCelduc SLD03205
RoHS
Output Type-
Input Voltage24V
Load Voltage32V
Contact Form1 Form A (SPST-NO)
Load Current4A